Sex Hikayeleri

12 ay önce - Admin Ekledi - 1372 Kez Okundu

Ahh Baldız Ah! Bunca Sene Boşa Yaşamışsın

Ahh Baldız Ah! Bunca Sene Boşa Yaşamışsın

Selam adım Mustafa, 38 yaşındayım. Almanya’da işyerleri olan, yakışıklı bir erkeğim. Evli ve iki çocuk babasıyım. Karımla çok şahane bir evliliğim var. Sex yaşantımızda da hiç mi hiç bir eksiğimiz yok. Bir gece Karımla sikiş sonrası yatakta konuşurken, Karım bana bayan arkadaşları ve Kızkardeşi ile konuştukları konuları anlatınca, duyduklarıma şok oldum. Bunların kocaları bunları haftada ya bir ya iki kez sikiyorlarmış ve bu sikişmeleri 4-5 dakika sürmezmiş. Ne ön sevişme, nede sikiş sonrası sevişme ve öpüşme falan bilmezlermiş. Bunları duyunca ne bileyim, içimden Baldıza kaymak geldi. Baldızım biraz ukela, ama güzel bir kadındır.

Ben Baldızı sikmek için fırsat kollarken, bu fırsat kendiliğinden ayağıma geldi. O hafta iş icabı tek başıma arabayla Türkiye’ye gidecektim. Benim salak ve cimri Bacanak beni aradı ve (Arabada nasılsa yer olduğunu, karısının da benimle gitmesinin mümkün olup olmadığını) sordu. Karım da araya girip rica edince, ben de, “Tamam götüreyim…” dedim. Yola çıkarken Baldızı evinden aldım. Nerdeyse bir Valiz yiyecek hazırlamış garibim, (Arabasıyla gidiyorum, en azından yiyecekler benden olsun) diye düşünerek. Bu ara benim Bacanak çok mu çok pintidir, bir Liranın hesabını yapar. Neyse yolda Baldızla havadan sudan sohbet ederken baya mesafe katetmişiz. Yugoslavya’ya geçmeden Avusturya Graz’da bir otele çektim. Baldız şaşkın şaşkın baktı, “Otelde mi kalacaz Enişte? Ne gerek var? Zaten bacanağın fazla Para vermedi, arabada yatarsınız diye.” dedi. Ben güldüm, “Baldız saçmalama ben varken parayı mı sorun ediyorsun?” dedim, girdik otele. Ben Receptionda iki oda kiralamak istedim. Baldız, “Enişte buralar yabancı, aynı odada kalalım, ben kanepede yatarım, yoksa ben korkarım, sabaha kadar uyuyamam.” diye yalvardı.

Eee, Baldızı mı kıracam 🙂 “Tamam.” dedim, tek oda kiraladım, anahtarı aldık çıktık yukarıya. Lüks bir oda, koskoca bir yatak var. Bir de küçük bir kanepe var. “Baldız ben bir duş alayım, sonra da sen girersin, malum biraz yoruldum.” dedim. Duştan çıktım, Baldız kanepeyi hazırlamış, orda yatacak. Baldız duşa girince, kanepeye ben geçtim ve yattım. Tam uykuya dalmışım ki, Baldızın “Enişte ne yapıyosun? Sen yoruldun yatağa geç!” demesi ile uyandım. “Yok olmaz, yatakta sen yat Baldız!” diye ısrar edince Baldız yatağa geçti. Baldız üzerine bir ipek gecelik giymiş, dolgun göğüsler ve taş gibi kalçası şahane duruyor. Göğüs bölümü açık, nerdeyse meme uçlarına kadar görünüyor.

Gece ilerledikçe ben kanepede sağa sola dönüp duruyorum, Baldız da yatakta uyuyamıyordu. En sonunda “Enişte gel, sende buraya yat, aramıza yorgan koruz, içim rahat etmiyor!” diye ısrar edince, ben de yatağa geçtim. Üzerimde sadece atlet külot yattığımdan, Baldız benim yarağı kalkık şekilde görünce renk değiştirir gibi oldu. Yatağa yattım, inanın yastığı görür görmez hemen uyumuşum. Bir ara Autobahn’dan geçen arabaların sesine uyandığımda, aradaki yorgan yerde, Baldız sırtı bana dönük yan yatıyor, ben de Baldıza arakasından sarılmışım, bir bacağımı Baldızın üstüne atmışım ve sol elimde göğsünde. Birden çekecek oldum, baktım Baldız hayatından memnun, ve uyumuyor da! Ben uyuyormuşum numarası yapıp, Baldızın kalçasının arasına benim yarrağı dayadım. Benim yarak nerdeyse ipek geceliği ile beraber Baldızın amına girecek.

Sonunda, Baldız bana döndü, “Uyumuyorsun değil mi Enişte?” dedi. Gözlerimi açınca Baldızla göz göze geldik. Baldız alt dudaklarını ağzıma doğru uzatınca, deli gibi öpüşmeye başladık. Baldız kendinden geçti. Baldızın boynunu, kulaklarını öpüp yalıyordum. Sonra öperek göğüslerine doğru indikçe, Baldız deli oluyordu. Baldız bir çırpıda geceliğini ve külotunu çıkardıktan sonra, elini benim külotuma attı ve çıkarmaya yeltendi. Baldızın iki elini yatağa bastım ve “Baldız, yavaş! Acelemiz yok, kendini bana bırak!” dememle sakinleşti. Baldızın bacak arasına kadar yalayıp, am dudaklarını ağzıma aldığımda Baldız öyle bir kasıldı ki anlatamam, kasılması ile ağzıma boşalması bir oldu. “Enişte öldürdün beni, ben hayatımda böyle bir şey tatmadım, ölürüm senin için…” diyerek kafamı amına bastırıyordu. Baldızın amını 45 dakikaya yakın yaladım. Baldız belki dört beş kez orgazm oldu. Sonunda yalvarmaya başladı, “Ne olur sok yarağını artık!” diye.

Baldıza, “Şimdide seni görelim Baldız!” dedim ve sırtüstü yattım. Baldız ne demek istediğimi anlamamış, garip garip bakıyordu. “Şimdi sen yala bakalım!” deyince, “Daha hiç yapmadım Enişte, ama sen iste ölürüm!” dedi. Benim külotu çıkarır çıkarmaz gözleri fal taşı gibi açıldı, şaşkın şaşkın, “Enişte bu ne?” dedi. Benim yarak biraz büyüktür, üstelik baya bir kalın. Baldız, “Eniştem kurbanın olayım, bu bana girmez!” demeye başladı. “Sen yala, girdirmesini bana bırak, o daha nerelere girer merak etme!” dedim ve ensesinden tutarak bastım Baldızın kafasını yarağıma. Baldız önce çekine çekine ağzına aldı, yalamaya bşladı, sonradan açıldıkça açıldı, ne dersem yaptı. Manyak gibi, sanki kıtlıktan çıkmış gibi emiyordu yarağımı. Yarım saate kadar yaladı. Sonunda yatırdım Baldızı sırtüstü. Sanki hiç mi yarak yemedin amına mübarek kadın? Baldızın amına yarağımın yarısını sokana kadar ne haller yaşadım. “Baldız kasma kendini, Bacın bunun hastası, o hepsini alıyor, sende alırsın…” dedim. Baldız da, “Enişte, Bacım yıllardır bu yarağı yiyor, bense yıllarca bunun üçte birini yedim, kurban olayım Eniştem yavaş sok!” dedi.

Bacak arasına inip, biraz daha Baldızın kaymak gibi amını yaladıktan sonra, aldım bacaklarını omzuma, yavaş yavaş soktum. Baldız sonunda köküne kadar aldı yarağımı. Ama tamamı girene kadar öldü öldü dirildi garibim. Baldızın daracık amı benim yarağı öyle bir sarıyordu ki, sanki am değil göt sikiyorum. Bir yandan boynunu boğazını öptükçe, Baldız gevşedi ve seri şekilde amına pompalamaya başladım. Sonunda Baldız iyice alıştı. Yarağım amına girip çıktıkça gelen “Şlak Şlak” sesleri bir yandan, bir yandan da baldızın inlemeleri beni iyice kudurtuyordu. Tam iki saate yakın, her pozisyonda, evire çevire siktim Baldızımı. En son da, Baldız üstte pozisyonda, deli gibi zıplarken, dayanamadım “Baldız geliyoruuuummm!” diye bağırdım. “Ak içime! Baldızın kurban sana Enişte! Ak sıcak sıcak içime!” demesi ile patladım Baldızın amına. Ne zamandan beri böyle boşalmamıştım ama. Baldız da birkaç zıplamadan sonra boşaldı ve üzerime yığıldı kaldı. “Ya Enişte, sen neler yaptın bana böyle? Senin bir gecede siktiğin kadar ben ömrümde yarak yemedim!” dedi. “Ahhhh Baldız ah! Desene, bunca sene boşa yaşamışsın!” dedim gülerek.

Ama benim yarak halen inmemiş, Baldızın amında dimdik, kazık gibi duruyordu. Yarağımı alttan oynatınca, Baldız, “Öldüm bittim Enişte, ama senin bu Canavar halen inmedi, ne yapacaz?” diye mel mel bakıyordu. O esnada Baldızın götünü avuçladım ve “Baldız, oldum olası senin götüne hastayım, seni bir de götünden sikecem!” dedim. Baldız yine şaşkın şaşkın bakmaya başladı. Meğer bizim aptal Bacanak Baldızı daha hiç götten sikmemiş. Eee, sikmeyenin götünü sikerler! Baldıza, “Yanında krem var mı?” diye sordum. “Çantamda el kremi var.” dedi, uzandı verdi. Baldızı ters çevirdim, yüzüstü yatırdım. Kalp atışlarını duyuyorum nerdeyse. Baldızın götünü iki şaha ayırdım, büzüğünü bolca kremledim ve parmağımla kurcalamaya başladım. Baldız, “Eniştem kurban olayım, o koca Canavarı amıma alana kadar canım çıktı, o küçücük götüme nasıl alacam? Gel sen beni yine amımdan sik, orası alıştı…” diye yalvarmaya başladı. “Baldız sen bana bırak ve kendini kasma!” dedim ve götünün deliğine bolca krem sürdüm, benim yarağı da kremledim. Dayadım benim Canavarı götünün deliğine. Baldız daha girmeden bağırmaya başladı. “Baldız kasma kendini, kastıkça canın acır!” diye diye, kendini kasmasını bıraktırdım.

Yüklene yüklene, zor bela yarağımın başını soktum baldızın götüne, ama Baldız da bu arada yastığı kemiriyordu. Biraz bekledikten sonra, yavaş yavaş kaydım içine. Sonunda köküne kadar soktum Baldızın götüne. Baldız perişan bir halde, “Kurban olayım Enişte, yırttın götümü, ne olur çıkar!” diye yalvarıyordu. “Dur Baldız, götün alışır birazdan!” dedim ve içinde hareketsiz bekledim. Bu arada Baldızın sırtını, ensesini, boynunu resmen ısırıyordum. Baldız hafif gevşeyince, ben de yavaş ama seri şekilde götüne girip çıkıyordum artık. Yarağımı her çektiğimde, sanki Baldızın bağırsağı da beraberinde çıkıyordu. Bir süre siktikten sonra, Baldız öyle alıştı ki götten sikilmeye, acı dolu bağırmaları gitti ve zevkten bağırmaya başladı. Baldızın götünü yarım saat kadar siktikten sonra, dizlerimin bağı kesildi ve sarsılarak götünün derinliklerine boşaldım. Ama ne boşalma! Son damla döllerim akarken, sanki damarlarım yırtılıyordu…

Sonra Baldızla birlikte duş aldık ve sarmaş dolaş yattık, uyuyana kadar Baldızı öpüp okşadım. Sabah kahvaltıdan önce, Baldızı bir posta amından, bir posta da götünden siktim. Arabada Baldız sürekli, “Götüm yanıyor Enişte…” diye yakındı. “Geçer Baldız, geçer!” diyerek, Türkiye’ye varana kadar fırsat buldukça Baldızı siktim. Ama Baldızın söyledikleri halen kulağımda, “Bacım seninle sikişlerini hayran hayran anlatırdı da kızardım, abartıyor falan derdim. Ne bileyim böyle yarak yediğini. Artık beni de alıştırdın Enişte, bundan sonra beni de bu yaraktan mahrum bırakma Eniştem, senin Canavarsız yaşamak istemiyorum!” dedi. Eeee, Baldızı kıracak değilim ya 🙂