Sex Hikayeleri

10 ay önce - Admin Ekledi - 1314 Kez Okundu

Mükemmel bir seks oldu – Sex Hikaye

Mükemmel bir seks oldu – Sex Hikaye

Kazasker`deki evimden karşıdaki okuluma gitmek için her zaman Kadıkoy`den Beşiktaş vapuruna binerdim, hemen hergun aynı saattekı (9.15) vapurda tabii ki bazı insanlarla goz aşınalığınız oluyor. Ben ise her sabah görmekte olduğum bir çocuğa kafamı takmıştım.

Onun da Üniversite öğrencisi olduğu belliydi, inanılmaz havalı bir tipti, saçlar hep jöleli, kıyafetler kıyak, üstelik inanılmaz çekici.Ama böyle bir tipin yanına nasıl yanaşılır? Yanaşılmaz tabii. Hergün onu görmek için yanıp tutuşuyordum. Bir kaç kere onunla göz göze geldik, tabii ki yuz vermiyordu ama en azından beni tanıyordu.

Zaten onunla goz goze gelmek için elimden gelen herşeyi yapıyordum. Hatta bir gun cesaretimi toplayıp tam yanına oturdum, konuşmaktı niyetim ama olmadı.31 çekerken onu hayal etmekten başka çarem yoktu.

Umudumu kesmiştim, zaten bir süre sonra çocugu vapurda görmemeye başladım, tasınmış mıydı acaba? Benim de ayagım vapurdan kesildi, 112 no`lu otobuse binmeye başladım.

Otobusun çok kalabalık olduğu bir gun (zaten ne zaman boş ki?), durağımdan bindiğimde aynı otobusun arkasında onu görmeyeyim mi? Kalbim gum gum atmaya başlamıştı bile.

Artık ne olacaksa olsundu, türlü akrobatik hareketler yaparak tam önüne gelmeyi başardım. Onunla konusamazdım ama en azından ona dokunmalıydım. Arka kapının boşlugunda onu tam anlamıyla sıkıştırmıştım. Otobus o kadar doluydu ki.Beni herhalde tanımıştı, ama tabii ki belli etmedi.

Önce yavaş yavaş popomu ona dokundurdum, sadece kalçasına dokunuyordum tepkisini ölçmek için. Hiç tınmadı, bundan cesaret alarak kot pantolunundaki kabarıklığa doğru kendimi bastırdım. Ya ters tepki verirse? Tam sıçtık! Rezalet! Ama hayır, hiç istifini bozmadı. Bunun üzerine tam olarak ona sırtımı dönerek popomu ona yapıstırdım.

Artık kısa git geller yapıyordum. Sikinin kalktığı belliydi, sıcaklığını hissediyordum. Derken (yere bakıyordum) ayaklarının bana dogru yaklastıgını gordum, artık o da istiyordu bundan iyi bir işaret olamazdı. Iyıce kaptırdım kendimi, bastırdıkça bastırdım. Daha sonra yavaşca elimi arkaya götürüp kavradım kalın sikini. Oksadım dakikalar boyu.

Ardından yuzumu ona dondum, bana bakıp gulumsuyordu, siklerimiz birbirine değiyordu, inanılmaz bir zevk seliydi bu. Neredeyse tüm yolculuk boyunca bütünleşmiştik. Sonra yıldız duragında indi, ben de peşinden. Tanıştık, telefonlarımızı birbirimize verdik, en kısa zamanda ona götümü de vereceğim.