Sex Hikayeleri

11 ay önce - Admin Ekledi - 1059 Kez Okundu

Komşumun karısı benim karım oldu

Komşumun karısı benim karım oldu

Adım Bulut, mersinde yaşıyorum. yaşım 32. başımdan geçen olayı bir ay önce yaşamdım. eşim aslı ile 2 yıldır evliyiz. mutlu bir evliliğimiz var. 6 ay kadar önce yan daireye yeni evli bir çift taşındı. işim gereği sabah erken gidip akşam geç saatte geldiğim için komşularımı hiç görmemiştim. Birgün akşam eve geldiğimde eşim birazdan çay içmeye misafirimiz gelecek sence bir sakıncası varmı dedi. bende kim gelecek diye soruduğumda yandaki komşuları çağırdım onlar gelecek dedi. Akşam yemeğinden sonra karşı komşularımız geldiler. Kocasının ismi Sinan karısının ismi Simge. Sinan 26, Simge ise 21 yaşında, eşim ile o gün tesadüfen tanışmışlar. eşimde nezaketen eve çaya davet etmiş. iyide etmiş. Sinan 1,70 boylarında normal yapılı bir tip. Simge ise aynı boylarda hani erkekleri çıldırtacak tipte harika bir vücut yapısına sahip hoş bir kadın. Simge bize gelirken üzerine dar bir t-sört ile dar bir kot pantolon giymiş. kalçaları insanı kendinden
geçirtecek şekilde yuvarlak ve kalkık. eşim ve simge çay doldurmak için mutfağa giderken simgenin kalçalarından kendimi alamıyordum. aslında çayı fazla sevmem ama, simgenin kalçalarının daha sık görmek için durmadan çay içiyordum. o gün havadan sudan konuşmalarla tanışma faslıyla geçti.
Sonraki günlerde sık sık görüşmeye başladık. bazen sürekli bizdeler arada birde biz onlara gidiyoruz. onlara gettiğimiz günlerde simge üzerine daha rahat kıyafetler giyiyor. oturup kalkarken verdiği firikikler, çay bardağını uzatırken eğildiğinde dolgun göğüslerinin dışarıya fırlayacakmış gibi önüme gelmesi beni çıldırtıyor, eve kendimi zor atıyor tüm hırsımı karımdan alıyordum. eşim bendeki bu değişimden birşyey anlamasada ona sert bir şekilde sahip olmam eşiminde hoşuna gitmeye başlamıştı. günler bu şekilde geçiyor benim Simge ye olan arzularım katlanarak artıyordu. Yaz gelmişti. malum mersin sıcak memleket, Simgenin kıyafetleri ise iyice küçülmüş, incelmiş, vücudunun tüm hatlarını ortaya çıkartır olmuştu. dayanamıyordum artık. kalçaları, göğüzleri ve o körpe vücudu sürekli rüyalarıma giriyor, bir çok gece uyurkan onunla rüyalarımda sevişiyordum. Simge yi mutlaka sikmeliydim ama nasıl.
Beklediğim fırsat hiçte beklemediğim bir anda geldi. eşim annesinin rahatsızlığı sebebiyle onunla birlikte ankara ya gitmişti. akşam evde yalnızdım. kapı çaldı açtım. karşı komşum Simge karşımda duruyordu. Aslı ablam evde yok, yemek yapmamışsındır gel bizde yiyelim dedi. canıma minnet hemen kabul ettim ve Sinanlara geçtik.
Sofra kurulmuş, masada rakı var, ben alkolu sevmem. Sinan dedi sende içermisin. ben içmem sen içersen iç dedim. sinan sürekli içiyor Simge de elinde bir rakı kadehi oyalanıp duruyor, bir süre sonra simge çok sıcak oldu terledim üzerimi değişip geleyim dedi ve içeriye gitti. geldiğinde gözlerim yuvasından fırlayacaktı. duş almış, ıslak vücuduna tişörtü geçirmiş, içine sütyen giymemişti. aman tanrım o ne muhtemem göğüsler, uçları tişörtü delip geçecek miş gibi duruyordu. Sinan bir yandan içiyor bir yandan Simge şarkı söylüyor, ben iyice kontrolden çıkmış, sadece Simge yi izliyordum. O sırada fark ettmim ki Simge de gözleriyle beni süzüyor. bir süre sonra alkolün etkisiyle sinan olduğu yerde sızdı.
Simge ile birlikte Sinanı yatak odalarına taşıdık. tekrar salona geçtik. masada oturduk. Simge hep böyle dedi. evlendiğimiz gece bile beni doğru dürüst sikemedi, her akşam böyle içip sızıyor bende deliriyorum dedi. ne diyeceğimi bilemedim. sonra simge yi teselli etmeye çalıştım. senin gibi güzel bir karısı olan bir erkek seni nasıl seksten mahrum bırakabilir dedim ve saçlarını okşamaya başladım. ben saçlarını okşamaya başlayınca simge sandalyesini bana yaklaştırdı ve omzuma yaslandı. Yatak odalarımız bitişik her gece senin aslı yı sikişini ve çıkardığınız sesleri dinliyorum ne olur beni de sik dedi. kocan içerde uyanır gelir olmaz dedim. oda top patlasa uyanmaz sızdı sabah zor uyanır dedi. Simgeyi kucağıma aldım doğruca koltuğa götürdüm. o harika kadın artık kollarımdaydı. yavaşça soydum. içinde tanga bir kilot vardı. Yarrağa hasret amı kabarmış, kenarlarından taşıyordu. dudaklarına uzandım ve onları koparırcasına öpmeye başladım. dilimi ağzına aldı ve emmeye başlaldı. karım hiç böyle yapmazdı. ben çıldırmış gibiydim. Sikim kalkmıştı. pantolonumun önünü zorluyordu. öperek göğüslerine indim. harika göğüslerini emmeye başladım. delirmişti, dudaklarından dökülen inlemeler artmış, altımda kıvranıyordu. sikimi pantolonumun içinde zaptedemez olmuştum. pantolonumu çıkartım. sikim ortaya çıkmıştı. Simge bu ne böyle dedi, sikim 17 santim ve kalındır. altımda kıvranan simgenin vücudundan yükselen alevler sikimin damarlarını dışarıya çıkartmıştı. Simge eşiminki seninki gibi ama ince, hiç zevk vermiyor, bu yarrak beni benden alacak ne olur hemen sok içime dedi. ama acele etmiyordum. simgenin o muhtemeş vücudunu okşuyor, bir yandan da dilim ile amını yalıyordum. dilim amının derinliklerine temas ettikçe simge çıldırıyor, yeter artık sik beni diye yalvarıyordu, daha fazla dayanamadı ve üst üste orgazm yaşamaya başladı. artık hazırdı. Yavaş hareketlerle üzerine çıktım ve sikimi amının dudaklarına dayadım. ilk yüklenmemde girmedi. ağzına al onu ıslat dememle simge acemi hareketlerle bana sakso çekmeye başladı, dayanamadım ve onun ağzına boşaldım.
Sikim hala kazık gibiydi. Simge ye yere çök ve domal dedim. arkasına geçtim, sikimi tekrar simgenin amına sokmaya başladım ama dardı kolay girmiyordu. Simge inliyor hafif çığlıklarla salonu inletiyor hadi hadi dayanamıyorum artık sok onu senin karın olmak istiyorum diyordu. Sikimin başını tükürükledim ve sert bir şekilde soktum. sikim ancak yarısına kadar girmişti. Biraz bekledim , amının içi iyice ıslanmıştı, o rahatlamayla birlikte kökledim, simge derin bir oooooooooooooh çekti artık oda rahatlamıştı, bu şekilde uzun bir süre git gel yaptık. Simge sürekli orgazm oluyordu. ikimizde ter içinde kalmıştık. Bende artık boşalmak üzereydim. içinden çıkmak istedim, ne olur dışarıya boşalma içimi doldur. artık senin karınım Sinan birdaha bana yaklaşamaz ne olur doldur içimi diye inliyordu. o böyle söylerken daha fazla dayanamadım ve amının derinliklerine tüm sipermlerimi boşalttım. bir süre içinde bu şeklide kaldım. içinden çıktığımda simgenin amından siperm boşalıyordu. yan yana yere uzundık. 6 aylık evliyim seks yapmanın bu kadar güzel bir şey olduğunu bilmiyordum. bana seksi öğrettin artık karınım ne zaman istersen beni sikebilirsin dedi. benim asıl arzum simgenin götünü sikmekti o muhteşem yuvarlak ve dik kalçaları düşünmekten kaç kez 31 çekmiştim. bir süre sonra simge sikimin üzerine çıktı o amını sikime sürtmeye başladı. bu şekilde orgazm olmaya çalışıyordu. bir süre sonra amından akan sular sikime damlamaya başlamıştı. ben sırt üstü yatarken simge üzerimden inmeden beni iki kez boşalttı, kendisi en az 5 kez orgazma ulaştı. gün ışımaya başlamıştı. kalktım ve eve gittim. o günden sonra simge karım oldu. ilişkimiz halen devam ediyor. üçüncü sevişmemizde simge yi götten siktim. onu da başka bir zaman anlatayım . iyi sikişler.
a