Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 1169 Kez Okundu

Yakın arkadaşım ile sikiştik – Sikiş Hikaye

Yakın arkadaşım ile sikiştik – Sikiş Hikaye

Mrb arkadaslar anlatacagım olay bundan 2 sene önce oluyor.

en yakın arkadasımın dogumgunu partisindeydim.içki olayı zaten şelale olmuş gidiyo herkes kafa.en ayık ben varım.

dedim ya en yakın arkadsımdı, senelrdir hastayım ona.olamaz böyle bi canlı.

derken arkadas iyice kafayı buldu ayıltamıyoruz. .ben ilgilenirim. dedim icerdeki sarhoş arkadaslara, zaten sızmalarına az kalmıştı batuhanın (benimki) yanında onları da siksem hissetmazlerdi.ben batuyu yatagına yatırdım sakinleştrmeye calısıyorum.kuscak ama kalkamıyorki.aldım götrdüm banyoya.üstünü kirleetti bu,neyse bu ayrıntılar iştah kacırabilir

sonunda arkadas sızdı  birden kafamın üstünde bi ampul yandı sanki.abide gibi yatıyordu önümde yerde.hem banyodaydık kimse görmezdi.bi güzel soydum bunu,sarhoslugunu bilirim siksem uyanmıcaktı.

(ama tehlikeye atmamak için durumu sikme işini erteledim) pantolonunu bi indirdim ne göreyim. transparan slip boxer giymiş,seni hınzır dedim içimden.skini de traşlamış ince bi şerit kalcak şekilde.

basladım ufaklığı yalamaya.ama cocuk baygın siki de kalkmıyo.ben de deliğini parmaklayıp yalamya dudaklarını öpmeye basladım.kösele giyerken giyilen siyah erkek corapları vardır ya düz siyah onlara hastayımdır ben.boxerini ve pantolonunu ayaklarından cekerken farkettim o coraplardan giymiş. kafayı yememk içten degil kalksa da tecavüz etse razıyım yani

ayaklarını okşaya okaşaya deliğine bi güzel emdim yaladım.derken corapları da cıkardım.mükemmel ayakları vardı.mis gibiydiler tertemiz.ayak en iğrendiğim organdır normalde ama o anda engel olamadım ve yaladım parmaklarını bileklerini o sırada 31 de cekiyorum tabi onsuz olmaz.bi cesartele orta parmagımı deliğine soktum ve dudaklarına yapıstım şakır şakır boşaldım üstüne.

işlem yarım saat sürmüştüya uyanırsa. paniğiyle üstündeki spermleri temizledim. o sexy transparan donunu giydiriyordum ki o ince kumaşın kalcasında oluşturdugu görüntü ve ona dokunmanın verdiiği tahrikle bi posta daha gittim. sonra giydirip odasına götürdüm muhtesemdi.

artık bize kalmaya geldiğinde uyumadan önceki son bira yada kolasına uyku hapı koyuyorum ve sevgili kankam istemeden de olsa o gecelerde benim oluyo.ama hala uyandıgında bi haltlar döndüğünü anlamsın diye sikemiyorum. umarım o da olacak. tesekkürler okudugunuz için hepinize bol sevişmeli günler.