Sex Hikayeleri

6 ay önce - Admin Ekledi - 1066 Kez Okundu

Tatilde Kuzenimin Karısını O Tatlı Götünden Siktim

Tatilde Kuzenimin Karısını O Tatlı Götünden Siktim

Merhaba arkadaşlar ben de size başımdan geçen, kuzenimin karısı ile yaşadığım bir olayı itiraf etmek istiyorum. Bodrum’a tatile gitmiştim, orada kuzenimin evinde kalıyordum. Kuzenimin çok güzel bir karısı var, o kadar çekici ki, insanın içini ürpertiyor çekiciliğiyle. Kuzenim memur, komşu ilçede postanede çalışıyor. Karısı evhanımı. Yeni evlenmişler, daha çocukları yok.

Kuzenim işyerinden izin alamadığı için, bana, “Gündüzleri yengen seni gezdirsin, akşam mesaiden sonra da hep birlikte takılırız.” dedi. Ben de, “Tamam kuzen.” dedim ve iki gün evde dinlendim. Üçüncü gün kuzenimin karısı bana, “Hadi gel, birlikte plaja gidelim.” dedi. O lafı deyince ben sanki uçacak gibi oldum, “Gidelim, fakat ben yüzme bilmiyorum.” dedim. Kuzenimin karısı birden gülmeye başladı, “Bişey olmaz, fazla açılmazsın.” dedi. Evde mayolarımızı giydik, hazırlandık ve evden çıktık. Plaja vardığımızda kuzenimin karısı hemen üzerini soyundu ve suya koştu. Aman Tanrım! O ne vücut, o ne kalça, o ne harika bir göt! Ben suya girmedim, plajda oturuyorum. Kuzenimin karısı biraz yüzdükten sonra sudan çıktı ve bana doğru geldi. Bacaklarının arasında amı sanki (Gel beni ye!) diyordu. Yanıma geldi, “Sen neden soyunmuyorsun? Hadi soyun gel, korkma boğulmazsın!” dedi ve tekrar suya girdi. Hemen soyundum ve yanına gittim.

Fakat benim yarrak kalkmış, demir gibi olmuş, mayonun içinden fırlayacak gibi duruyordu. Çok fazla büyük olmasada kalın bir yarağım var. Utandığımdan elimle mayonun üstünü kapatıyordum. Bu davranışım kuzenimin karısının dikkatini çekti, “Ne o, utanıyormusun? Utanma herkes senin gibi!” deyince, mecburen elimi çektim. O an kuzenimin karısı gözünü dikmiş önüme bakıyordu. Biran göz göze geldik ve elimi tutu beni denize götürdü. Bana su atarak şaka yapmaya başladı. Sonra, “Gel sana yüzme öğreteyim.” dedi. Ben de, “Tamam.” dedim ve suya girdik. “Bana tutun.” dedi, tutundum. Biraz derine gidince ben, “Boğulacam.” dedim ve götüne öyle bir sarıldım ki, suyun içinde bile götü ateş gibi yanıyordu. Güya bana yüzme öğretiyor, ‘şöyle yap, böyle yap’ diyor bana sarılıyor, orama burama dokunuyor. Bir ara elleri yarağıma değince, ben daha çok azdım ve dayanamadım dudaklarına yapıştım, götünü okşamaya başladım. Birden beni itiverdi ve kızarak, “Ne yaptığını sanıyorsun?” dedi ve hemen sudan çıktık. Apar topar giyindik, eve gittik.

Eve vardığımızda bana halen kızgındı. Özür diledim, “Çok güzelsin dayanamadım.” dedim. O da, “Ama ben senin kuzeninin karısıyım. Bunu nasıl yaparsın?” dedi. Tekrar özür diledim ve odama gidip valizimi toplamaya başladım. İki dakika sonra odamın kapısını çaldı, “Girebilirmiyim?” dedi. Ben de, “Gir.” dedim. İçeri girer girmez valizimi topladığımı görünce, “Ne yapmaya çalışıyorsun sen?” diye kızdı. Gideceğimi, artık kalamıyacağımı söyledim. Elimi tuttu, “Hayır saçmalama! Biryere gitmiyorsun!” dedi ve göz göze geldik. Biran sessizlikten sonra bana, “Kuzeninin karısı olmasaydım, sana yapacağımı biliyordum!” dedi. Ben bundan cesaret alarak, “Farzet ki kuzenimin karısı değilsin, ne yapardın?” dedim. Hemen dudaklarıma yapıştı, dudaklarımı öyle bir somuruyor ki, ben de karşılık verdim ve ayakta sevişmeye başladık.

O beni soydu, ben de onu. Anında çırıl çıplak kaldık. Önümde diz çöküp yarağımı emmeye başladı. Daha sonra yatağa geçtik ve 69 olduk, o benim yarağımı, ben de onun o tazecik amını yalıyordum. Benimki yalamak değil sanki, amını yiyordum. Öyle harika bir vücuda sahip ki, amını yememek elde değil. Kendisini domaltıp amına yarağımı sokmaya çalıştım. Çok dar bir amı vardı, yarağımın başını sokunca birden bağırmaya başladı. “Acıyor! Yavaş yap!” diyordu. Yavaş da siksem amı dar olduğu için yine de acıyordu. “Böyle olmayacak!” deyip beni sırtüsü yatırdı ve üzerime çıktı. Amıyla yarağımın üzerinde dans edercesine yarağımı yavaş yavaş içine alıyordu. Bir süre üstümde gidip geldikten sonra orgazm oldu. Yarağımı amından çıkarmadan yatakta yuvarlanarak pozisyon değiştirdik, busefer ben onun üzerine çıktım. Ben üstten basarken oda bana alttan amıyla cevap veriyordu. Birkaç kere amına pompaladıktan sonra inleyerek, “Geliyorum!” dedim. Kuzenimin karısı, “Gel aşkım, içime boşal!” deyince, amına boşaldım. Ogün kuzenim akşam gelene kadar sikiştik.

Akşam kuzenim eve geldiğinde, “Tatilin nasıl geçiyor? Yengen seni gezdiriyor mu?” diye sordu. Ben de, “Hayatımda bukadar güzel tatil yapmadım kuzen, yengem sayesinde tatilim harika geçiyor.” deyince, kuzenimin karısı kocasına çaktırmadan bana bakarak gülümsedi. Akşam hep birlikte eğlendik. Sabah erkenden kuzenim işe gider gitmez biz sikişmeye başlıyorduk, ta ki mesaisi bitip eve gelene kadar. Sonunda haftasonu gelmiş, kuzenim evdeydi. Hep birlikte biryerlere gittik çok güzel eğlendik, fakat tüm haftasonu boyunca kuzenimin karısını sikememek beni bitirdi. Hele gece yatma vakti gelince, sikiştiklerini düşünmek bile koydu bana. Tatlilimin bitmesine, yani gitmeme iki gün kalmıştı. Aklımdan çıkmayan o güzel götünü de sikmeden gidersem ölürüm diyordum kendi kendime.

Pazartesi sabahı olmuştu, kuzenim erkenden işine gitti. Kuzenim evden ayrıldıktan yarım saat sonra yatakodalarına gittim. Kapıyı açınca, kuzenimin karısı yatakta üstü açık yatıyordu. Yavaşça yatağa girdim ve yanına uzandım. Boynunu öperek, götünü okşamaya başladım. Hafif uyandı ve gülerek, “Yine mi acıktın canavar?” dedi. Ben de, “Evet çok açım, ne olur bırak ta doyasıya kadar yiyeyim.” dedim. Kuzenimin karısı gülümseyerek, “Ne duruyorsun ohalde, ye hadi.” dedi. Hemen kafamı bacaklarının arasına soktum, ellerimle kalçasını tuttum ayırdım ve dilimle götünün deliğini yalamaya başladım. En az yirmi dakika götünü yaladım, dilimi götünün deliğine sokup çıkartıyordum. Amacım götünü sikmek için hazırlamaktı. Sonra domaltıp arkasına geçtim. Yarağımı ilk önce amına sokup iyice kayganlaştırdıktan sonra, yavaşça götüne dayadım. Biraz sokunca, “Acıyor!” dedi, götünü sikmeme izin vermedi. Yalvarmaya başladım, “Senin o güzel götünü sikmezsem ölürüm!” dedim. Sonunda insafa geldi, “Acıtmadan yaparsan olur.” dedi. “Tamam, acıtmadan sikecem.” dedim…

Sikimin başını güzelce tükürükledim, yavasça götünün deliğine dayadım. Yavaş yavaş zorlukla götüne soktum. Altımdan kaçmaya çalıştıysada üzerine yüklendim bırakmadım. Altımda kıpırdadıkça yarağımı bastırıyordum. Sonunda köküne kadar koyduğumda, acayip bir şekilde bağırmaya başladı, “Ne olur yeter Can! Çıkar! Acıyor!” diyordu. Ama ben açlığımı gidermeden asla bırakmaya niyetim yoktu. Zorlaya zorlaya gidip gelmeye başladım. Birkaç dakika sonra o da yarı acı yarı zevkle inlemeye başladı. Götü öyle dardı ki, sanki götüyle sikimi koparacak gibiydi. Gerçekten o kadar tatlı o kadar hoş bir götü vardı ki, o götün üzerinde ölmeye bile razıydım. Götünü birkaç dakika siktikten sonra öyle bir boşaldım ki, bütün dölümü götünün içine akıttım. Götünden yarağımı çekip, arkadan amına soktum. Birkaç dakika da amına pompaladım. Çok geçmeden delirmiş gibi inlemeye başladı, ardından da boşaldı…

Şimdi tekrar Berlin’deyim. Ara sıra kuzenimin karısı ile telefonlaşıyoruz. Bana, “Seni çok özledim, ne olur gel, ölmeden önce o güzelim günleri birdaha yaşayalım!” diyor.